O mnie

Bio

Kilka słów o sobie...

Jan Grzesiak z wykształcenia, pasji, miłości – aktor, reżyser, nauczyciel, terapeuta. Pomaga ludziom w osiąganiu wyznaczonych celów w życiu zawodowym i osobistym, poprzez dostarczanie kompetencji społecznych – umiejętności zarządzania myślami, emocjami, nawykami.

Pracuje m.in. z firmami, korporacjami, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady. Jego pasją są wystąpienia publiczne. Najcudowniejszą wizytówką jego pracy i osiągnięć jest opinia światowej klasy nauczyciela, szkolącego na całym świecie, Dr. Mateusza Grzesiaka: „…gdyby Jan Grzesiak nie był moim ojcem… nie miałbym bezpośredniości w relacjach z innymi. Mówienie ludziom tego, co się naprawdę czuje, jest podstawą empatii i dobrej komunikacji… nie pokochałbym sceny. Aktorstwo, pokazywanie emocji, wchodzenie w role, psychodrama, dykcja, gestykulacja konstytuują obok psychologii mój zawód. To dzięki niemu w lwiej części wychodzę na sceny przed tysiące ludzi i mam nieziemską frajdę… nie miałbym dystansu do siebie i poczucia humoru. I choć pod kątem robienia jaj do pięt mu nie dorastam, to i tak radość i spontaniczność są mi doskonale znane. To dzięki niemu…”

Jego wizją jest tworzenie świadomego człowieka, który wyjdzie na scenę swego życia i powie całemu światu – JESTEM – bez stresu, z poczuciem swoich wartości. Misją: edukacja, nieustanny i wszechstronny rozwój osobisty i zawodowy, pozwalający na ewolucję w każdym aspekcie życia. Jego motto życiowe brzmi: Żyj, zmieniaj swoje życie, siebie tak abyś żył w szczęściu, miłości nie raniąc drugiej osoby.

1978

Ukończyłem studia

Był to rok, w którym odebrałem swój dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.
1980

Narodziny mojego syna

3 kwietnia, to był dzień, kiedy rodził się mój syn Mateusz. Jego z pewnością znacie, więc nie muszę nic więcej pisać.
1985

Pierwsze moje szkolenie

To był roku, w którym miało miejsce pierwsze moje wystąpienie publiczne. Było to szkolenie dla młodzieży.
2020

Wydałem swoją książkę

Tytuł mojej pierwszej publikacji, to "Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy".
w jednym zdaniu...

Jan Grzesiak trener od mowy ciała i emisji głosu, mistrz ciętej riposty

wystąpień publicznych

zadowolonych Klientów

przeprowadzonych szkoleń

lat
doświadczenia